top of page

Acerca de

РЕМОНТ УЗЛІВ І АГРЕГАТІВ

РЕМОНТ ГЕНЕРАТОРІВ І СТАРТЕРІВ

Якщо ваш автомобіль перестав заводитися або загорілася лампочка зарядки акуммулятор або ж ви хочете відремонтувати дрібні несправності, сміливо звертайтеся до нас на сервісний центр. Наші фахівці проведуть ремонт генераторів і стартерів в обумовлені терміни. Ми використовуємо якісне обладнання та комплектуючі тільки від перевірених компаній. Яким би складним не був випадок поломки, ми не затягнемо ремонт стартерів і генераторів в Києві.

РЕМОНТ РУЛЬОВИХ РЕЙОК І РЕДУКТОРІВ

Якщо Вами був помічений стук, биття або люфт рульового колеса, порушена інформативність рульового - це є приводом звернутися до спеціалізованого центру "AMERICAN AUTO CLUB".

 

Невиконаний вчасно ремонт рульової рейки - це високий ризик виникнення аварійної ситуації!

Найбільш часто зустрічаються несправності рульової рейки або кермового редуктора:

корозія штока, знос ущільнюючих кілець і сальників, втулок, пиляків, рульових наконечників і рульових тяг.

Ремонт рульової рейки в нашому сервісному центрі включає наступні операції:

  • зняття деталі,

  • розбирання, очищення, усунення корозії,

  • діагностику і пошук несправностей,

  • заміну зношених або пошкоджених елементів,

  • перевірку працездатності на стенді,

  • установку рейки на автомобіль.

У разі, якщо діагностика несправності може показати, що ремонт рульової рейки не призведе до повного відновлення її функцій, фахівці нашої компанії запропонують часткову або повну заміну зношених деталей на нову.

Термін виконання ремонтних робіт становить від декількох годин до одного-двох днів.

Автотехцентр «AMERICAN AUTO CLUB» спеціалізується на ремонті, відновленні і заміні таких деталей, як насоси гідропідсилювача, кермові редуктори, кермові рейки. Ми використовуємо спеціалізоване обладнання та фірмові комплектуючі, а також, працюємо тільки з надійними і якісними запчастинами. Це дозволяє нам якісно і швидко провести всі види робіт.

РЕМОНТ ГАЛЬМІВНОЇ МАГІСТРАЛІ

Час і зимові умови експлуатації нещадно впливають на всі трубки і патрубки, які проходять по днищу автомобіля. На нашому сервісному центрі ми виконуємо унікальний вид ремонтних робіт- перебухтовка гальмівних трубок автомобіля. Перебухтовка здійснюється з використанням високоякісних італійських мідних трубок і алюмінієвих штуцерів.

рейка (1).jpg
ТОРМОЗА1.jpg
bottom of page