top of page

Чистка форсунок в Києві

Форсунки являють собою складний пристрій, яке відноситься до електромеханічних. Вони складаються з корпусу, замикаючої голки і електричного магніту. По суті, вони є простими електромагнітними клапанами, які відрізняються тим, що будова клапана і інжектора з'єднані в одному корпусі. Але, клапан відкриває доступ палива в камеру згоряння на невеликий період часу, в завершенні всмоктування повітря. Після цього паливо під тиском переміщається в циліндр, в якому з'єднується з повітрям

Для того, щоб правильно змішати паливо і повітря, потрібно його розпорошити. З цієї причини, наконечник клапана має певну форму, яка дозволяє рівномірно виробляти розпорошення палива. Одночасно з цим, клапан повинен закрити отвір, і не давати газам повертатися назад.

 

Тепер, коли ви зрозуміли, навіщо потрібні форсунки, вам напевно стало зрозуміло, з якої причини вони починають давати збої в роботі. Безліч домішок в паливі, яке пропонується, починає йти в осад у форсунках. Починають з'являтися відкладення, які перекривають канал. В результаті паливо починає виходити з деталі не так як належить, а в деяких випадках може і зовсім перестати виходити. В такому випадку є необхідність в тому, щоб в терміновому порядку провести чистку форсунок.

 

Ознаки, що вказують на проблеми з форсунками

 

Є основні ознаки, які можуть вказувати на те, що форсунки потрібно почистити:

 

  • Паливо низького якість, яке вже розпорошено згорає набагато гірше, тому потужність двигуна знижується;

  • Витрата палива збільшується;

  • Функціонування двигуна на холостому обороті нестійкий;

  • Виникають проблеми з запуском двигуна;

 

Якщо ви помітили ті чи інші ознаки, які можуть вказувати на те, що форсунки забиті, то потрібно відразу звернутися до фахівців, які зможуть виправити цю проблему. Якщо вам необхідно провести чистку форсунок в Києві, то ви можете зробити це, звернувшись до нас. Ми використовуємо сучасне обладнання та багаторічний досвід роботи, що дозволяє нам професійно виконувати свою роботу.

 

Ми відповімо на всі питання, які вас цікавлять, щоб ви були впевнені в тому, що всі деталі вашого автомобіля знаходяться в справному стані. При перших ознаках, які вказують на те, що виникла проблема потрібно відразу звернутися до фахівців, які зможуть допомогти вам у цьому питанні.

bottom of page