top of page

Заміна свічок накалу в Києві

Свічки розжарювання потрібні для того, щоб прогрівати циліндри згоряння з внутрішньої частини, що необхідно для полегшення запалення паливної суміші в двигуні, якщо він дизельний. Блок управління впливає на функціонування свічок. Саме блок управління встановлює час, по закінченню якого реле подає напругу на свічки. По суті, свічки розжарювання представляють собою витратний матеріал, який використовується при обслуговуванні дизельного двигуна. Необхідність їх заміни виникає приблизно через кожен 100 тис. Км. пробігу.

Але, якщо взяти до уваги те, що багато хто залишає своє авто на вулиці, взимку запускають його, чи не прогрів перед цим, їздять на короткі дистанції, то цілком логічно, що необхідність проведення заміни виникає через кожні 20-30 тис. Км. пробігу. Кожен водій повинен знати про те, що якщо вийшла з ладу одна свічка, то двигун може працювати, але він буде робити це не так, як належить. Якщо ж з ладу вийшло 2 свічки або більше, то варто розуміти, що паливо буде запізнюватися, тому виникнуть проблеми з використанням автомобіля.

 

Найбільш поширеним сигналом є те, немає характерного клацання, який з'являється при повороті ключа в запаленні. Для того, щоб перевірити, чи правильно працюють свічки розжарювання, можна провести їх діагностику за допомогою мультимера, від'єднавши проводку від центрального електрода свічки і провести вимірювання опору за допомогою обладнання. Щоб не сумніватися в тому, що все зроблено правильно, потрібно дотримуватися деяких правил при заміні свічок:

 

  • Вибирати вироби тільки від оригінального виробника, адже тільки так можна бути впевненим в тому, що вони прослужать вам тривалий період часу;

  • Вибирати вироби потрібно в залежності від того, який двигун на автомобілі або подивитися, які рекомендації дає виробник;

  • Проводити заміну комплекту повністю, навіть якщо ви впевнені в тому, що деякі свічки ще працюють;

 

Якщо вам необхідно провести заміну свічок розжарювання в Києві, то ви можете звернутися до нас. Ми використовуємо тільки перевірені вироби від відомих виробників, які мають всі сертифікати якості. Ми проведемо діагностику, виявимо, що послужило причиною поломки, і проведемо заміну. Ми відповімо на всі питання, які вас цікавлять, щоб ви залишилися задоволені виконаною роботою. Відразу звертайтеся до нас, якщо вам потрібна допомога фахівців, і тоді автомобіль буде працювати як новий.

bottom of page