top of page

Ремонт АКПП / КПП
(коробки передач)

Коробка передач може зламатися на будь-якому автомобілі і в будь-який час. Ніхто не застрахований від такої проблеми. При поломці може з'являтися дивний шум, ви можете помітити, що автомобіль розганяється зі складнощами, виникає пробуксовка при перемиканні передач, а в деяких ситуаціях може виникнути проблема, коли запуск автомобіля стане проблематичним. Спочатку, вам потрібно зрозуміти, що вплинути на роботу коробки передач може велика кількість факторів, які мають відношення до трансмісії. Наприклад, це може бути обрив проводів, стара рідина, поломка блоку управління, поломка датчиків, погана робота ходової, і багато іншого.

Тому, є необхідність в тому, щоб звернутися до фахівців, які розбираються в ремонті коробки передач, і яке зможуть зрозуміти, що саме викликало проблему, після чого, позбутися від неї. Але перед тим, як майстри приступлять до виконання роботи, їм потрібно провести діагностику. Це допоможе розібратися з характером появи проблеми і з'ясувати, як правильно її усунути. При ремонті АКПП потрібно буде витратитися на:

  • Зняття і установку трансмісії;

  • Відновлення функціонування коробки передач;

  • Покупку необхідних деталей;

  • Покупку рідин та інших витратних матеріалів;

 

Якщо ви стали помічати, що ваша коробка передач працює не так, як потрібно, то слід відразу звернутися до фахівців. Основна причина поломки полягає в тому, що ви не проводите регулярне обслуговування автомобіля або експлуатуєте його не так, як це передбачено. Наприклад, ви можете робити різкі підвищення або зниження передачі, швидко набирати швидкість, постійно гальмувати, використовувати запчастини з великим зносом та інше.

 

Якщо вам необхідно провести ремонт коробки передач, то ви можете зробити це, звернувшись до нас. Ми використовуємо сучасне обладнання, яке дозволяє нам гарантувати якість виконаної роботи. Всі витратні матеріали, які ми використовуємо, мають сертифікати якості, тому ви можете не сумніватися в тому, що вони будуть працювати так, як належить. Ми проводимо консультацію з усіх питань, тому, ви залишитеся задоволені зверненням до нас. Пам'ятайте, що не варто затягувати з відвідуванням до фахівця, так як проблему потрібно вирішувати відразу, адже від цього залежить ваша безпека. Довіряйте фахівцям, і звертайтеся відразу, як тільки виникла проблема.

bottom of page