top of page

Ремонт двигуна в Києві

Напевно, немає такого автомобіля, який міг би служити вічно, і не створювати ніяких проблем. Це стосується і автомобільного двигуна. Звичайно ж, що в залежності від виробника, його ресурс може бути великим, але в будь-якому випадку, він закінчиться. Двигун при використанні постійно піддається навантаженням, тому навіть в тому випадку, якщо ви дбайливо до нього ставитеся, виникає необхідність в його ремонті, можливо, що навіть капітальному. Капітальний ремонт двигуна - це дуже складний процес, з яким можуть впоратися тільки кваліфіковані фахівці, які мають не тільки все необхідне обладнання, але і відповідні знання. Якщо ви будете намагатися самостійно виправити поломку, то ви можете ще більше погіршити ситуацію.

Які ознаки вказують на те, що незабаром може знадобитися ремонт двигуна?

 

Якщо нормально експлуатувати двигун, то без капітального ремонту він зможе проїхати приблизно від 200 тис. Км. до 300 тис. км. Іноді, він може проїхати і більше, але тут все індивідуально. Якщо розглядати деякі двигуни, які працюють на дизелі, то вони цілком можуть пропрацювати до 700 тис. Км. і більше. Але, є деякі чинники, які вказують на те, що незабаром може зажадати ремонт двигуна:

  • Ви помітили, що двигун потребує великої кількості мастила;

  • Витрата палива почав збільшуватися;

  • Потужність двигуна почала знижуватися;

  • Ви стикаєтеся з тим, що іноді виникають проблеми з запуском двигуна;

  • Компресія в циліндрах знижується;

  • Двигун перегрівається;

  • У роботі двигуна є перебої або з'явився шум або стукіт;

  • Димний вихлоп;

  • Нестабільна робота на неодружених;

 

Якщо двигун автомобіля не прогрітий і при низькій температурі повітря з вихлопної труби виходить білий пар, то це може бути нормальним. Але, якщо білий дим виходить тоді, коли двигун прогрітий, то це вказує на те, що антифриз потрапив в камеру згоряння. Для того, щоб усунути проблему потрібно звернутися до фахівця, який зможе допомогти в цьому питанні.

 

Якщо вам необхідно провести ремонт двигуна в Києві, то ви можете звернутися до нас. Ми використовуємо сучасне обладнання, яке дозволяє нам виконувати завдання різної складності. Ми відповімо на всі питання, які вас цікавлять, і виправимо ті неполадки, які є, щоб ви не турбувалися про справності свого автомобіля.

bottom of page