top of page

Ремонт ходової частини автомобіля

Ходова частина транспортного засобу - це дуже важлива зона. Саме вона має постійний навантаження навіть тоді, коли автомобіль просто стоїть. Якщо взяти до уваги цю особливість, то можна зрозуміти, що при постійно їзді на дорогах, які мають погану якість, знос ходової частини не рідкість. Дивні вібрації, незрозумілі звуки і стукіт - це те, що вказує на необхідність звернення до фахівців для проведення ремонту. Якщо ви зіткнулися з такою ситуацією, то не варто затягувати, потрібно відразу звернутися до фахівців, які зможуть допомогти вам у цьому питанні.

Особливості ремонту

 

Для того, щоб зрозуміти, що ходова частина автомобіля потребує ремонту, потрібно просто поспостерігати за своїм автомобілем. Ходова частина має велику кількість деталей і якщо будь-яка з них зламається, то інші складові також почнуть виходити з ладу. Тому, не варто ігнорувати сигнали, які подає автомобіль, так як потрібно відразу звернутися до фахівців для проведення діагностики. Вони зможуть зрозуміти, що саме викликало поломку, і яку деталь потрібно полагодити або замінити.

Звичайно ж, що все поломки різні, тому зрозуміти, що саме сталося, може бути, не просто. Але, по суті, ремонт ходової частини включає в себе наступне:

  • Протяжка з'єднань підвіски і проведення регулювання розвал-сходження;

  • Заміна вузлів або механізмів, які вийшли з ладу;

  • Монтаж нових опор, стабілізаторів, важелів і іншого;

  • Перевірка шин і затягувань болтів;

 

Цікавим є те, що при ремонті ходової частини заміна парних вузлів проводиться одночасно. Це важливо, навіть в тому випадку, якщо один з низ зламаний, а інший знаходиться в робочому стані. Якщо цього не зробити, то працює вузол зламається, і тоді заміна буде набагато дорожче.

 

кщо ви зрозуміли, що на вашому автомобілі виникла необхідність в тому, щоб провести ремонт його ходової частини, то ви можете звернутися до нас. Ми використовуємо перевірені витратні матеріали та якісне обладнання, що дозволяє нам гарантувати якість виконаної роботи. Ми відповімо на всі питання, які вас цікавлять, щоб ви були впевнені в тому, що їзда на автомобілі безпечна. Якщо ви помітили проблему, то не варто затягувати, так як потрібно відразу звернутися до фахівців для її вирішення. Ми займаємося ремонтом поломок будь-якої складності, тому ви не пошкодуєте, якщо зверніться до нас і позбудетеся від проблеми на автомобілі.

bottom of page