top of page

Технічне обслуговування автомобіля (ТО)

Якщо слідувати порадам фахівців, то вони вказують на те, що потрібно регулярно проводити технічне обслуговування автомобіля, тобто, проводити огляд, тестування головних вузлів, профілактику поломок та інше. Основне завдання обслуговування полягає в тому, щоб зберегти справний стан автомобіля.

Їзда на автомобілі завжди провокує знос його деталей або вузлів:

  • Пошкоджується матеріал деталей, наприклад, відбувається його стирання, з'являються тріщини або відколи;

  • Фільтри засмічуються;

  • Властивості матеріалів змінюються;

 

Варто розуміти, що навіть невелике зношування може спровокувати велику кількість збоїв в роботі автомобіля, тому, основні вузли можуть вийти з ладу. Технічний огляд автомобіля дає можливість своєчасно прибрати всі поломки, які тільки з'явилися і позбутися від освіти більш дорогих проблем. Тому, якщо ви хочете, щоб ваш автомобіль служив вам тривалий період часу, то потрібно регулярно проходити технічне обслуговування, звертаючись до фахівців.

 

Якщо розглядати терміни проведення технічного огляду, то дізнатися їх можна, якщо звернути увагу на рекомендації, які дає виробник автомобіля. Не варто забувати про те, що потрібно звертати увагу на пробіг і на дату проведення крайнього огляду. Ми маємо багаторічний досвід роботи в обслуговуванні автомобілів, тому, звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в тому, що ми все зробимо правильно. Є кілька варіантів технічного обслуговування і всі вони відрізняються між собою.

 

Наприклад, є щоденне обслуговування, яке проводиться водієм перед тим, як відправитися в поїздку. Це огляд автомобіля на цілісність і перевірка рідин. Коли змінюється пора року, теж виникає необхідність в проведенні технічного огляду, щоб зрозуміти, чи готовий автомобіль до використання в нових умовах. Тому, рекомендується проводити його обслуговування кілька разів на рік. Якщо ви хочете провести технічне обслуговування автомобіля, то ви можете зробити це у нас. Ми маємо багаторічний досвід роботи, тому зможемо виявити всі проблеми і усунути їх.

 

Пам'ятайте, що потрібно контролювати те, в якому стані знаходиться ваш автомобіль, так як від цього залежить ваша безпека. Самостійно перевірити всі системи у вас не вийде, так як потрібно мати спеціальне обладнання. Якщо ви хочете переконатися в тому, чи все в порядку з вашим автомобілем, то ви можете звернутися до нас.

bottom of page