top of page

Acerca de

remont-elektrooborudovaniya-avtomobilya_

РЕМОНТ ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ АВТОМОБІЛЯ

ОЧИЩЕННЯ ДРОСЕЛЯ ТА ІНЖЕКТОРА

 

Причини забруднення в першу чергу не якісне паливо наших АЗС, в якому міститься велика кількість сторонніх домішок - бруд, вода, бензол, сірка, етилен, а також добавки, що підвищують октанове число. При згорянні неякісного бензину все це відкладається в магістралях паливної системи, всередині і зовні форсунок і дроселя у вигляді смолистих нашарувань. Зокрема, вони покриваються блискучою чорно-коричневої кіркою, яку дуже важко змити. Забруднення форсунок призводить до того що змінюється форма напрямку розпилу і чого гірше, голка форсунка може взагалі залипнути, або у відкритому, або закритому положенні і тоді промивка інжектора - це вже не необхідність, а неминучість.

Рекомендується після кожного циклу очищення інжекторів заміна свічок запалювання. І тоді Ви побачите і збільшену динаміку автомобіля і знижену витрату палива.

 

РЕМОНТ ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ АВТОМОБІЛЯ

 

Система електрообладнання призначена для безвідмовної роботи всіх вузлів і агрегатів вашого автомобіля. Це дуже складний комплекс деталей, призначених для постачання харчуванням всіх вузлів вашого авто, необхідного для роботи, як лампи освітлення, так і кондиціонера. У сучасних автомобілях саме з комп'ютерної діагностики і ПОСК несправності електроніки починається ремонт несправного автомобіля. За допомогою обладнання компанії BOSCH фахівці нашого автоцентру виконають ремонт будь-якого електроустаткування автомобіля.

 

РЕМОНТ ЕЛЕКТРОПРОВОДКИ АВТОМОБІЛЯ

Електропроводку автомобіля часто порівнюють з кровоносною системою людини, так як без проводів порушується робота практично кожної системи автомобіля. Ремонт електропроводки автомобіля або її «лікування» - це складна і копітка робота, яка неможлива без бездоганних знань електротехніки та навичок в подібному ремонті. Якщо електропроводка вийде з ладу, то може порушитися робота буквально будь-якого вузла машини, тому діагностувати такі поломки буває дуже і дуже складно. Фахівці нашої компанії ретельно "вилікують" всі проблеми, пов'язані з пошкодженням проводки автомобіля.

РЕМОНТ ГЕНЕРАТОРІВ І СТАРТЕРІВ

Якщо ваш автомобіль перестав заводитися або загорілася лампочка зарядки акуммулятор або ж ви хочете відремонтувати дрібні несправності, сміливо звертайтеся до нас на сервісний центр. Наші фахівці проведуть ремонт генераторів і стартерів в обумовлені терміни. Ми використовуємо якісне обладнання та комплектуючі тільки від перевірених компаній. Яким би складним не був випадок поломки, ми не затягнемо ремонт стартерів і генераторів в Києві.

ВСТАНОВЛЕННЯ СИГНАЛІЗАЦІЇ

 

Сигналізація встановлюється в найкоротші терміни і в обов'язковому порядку надається гарантія на встановлене обладнання та гарантія на роботи по установці. Ми рекомендуємо Вам установку автосигналізації в нашому СТО AMERICAN AUTO CLUB, розташованому в місті Київ, наші ціни найдоступніші і якість установки підтверджується багаторічним досвідом фахівців.

РЕМОНТ КОМП'ЮТЕРІВ УПРАВЛІННЯ ДВИГУНА (PCM, VCM, EBU, BCM)

Сучасні моделі автомобілів з кожним роком стають все більш комп'ютеризованими. Комп'ютерні та електронні системи автомобіля доопрацьовуються усіма автовиробниками і удосконалюються від моделі до моделі. Механічні складові систем автомобіля поступово витісняються, при цьому автомобіль стає «напханий» безліччю електронних датчиків і виконавчими пристроями. Всі ці системи контролюються електронними блоками управління (EBU, PCM, VCM, BCM). Робота модулів автомобіля повинна забезпечуватися надійністю і стабільністю, але ризик поломки і необхідності ремонту все ж існує і навіть незначна зміна параметрів роботи (не кажучи вже про повний вихід з ладу) може привести до непередбачуваного функціонуванню двигуна і збоїв основних електро-систем автомобіля. В цьому випадку фахівець нашого автоцентру якісно відремонтує та запрограмує будь-який електронний модуль управління.

ВСТАНОВЛЕННЯ ЕМУЛЯТОРІВ КИСНЕВИХ ДАТЧИКІВ

Наші машинки на жаль старіють, і разом з ними старіють - виходять з ладу каталізатори на них. Викинути каталізатор на авто з одним лямбда зондом не складає труднощів. Його замінюють на пламягаситель, або просто вибивають нутрощі каталізатора залишаючи тільки його корпус. Але як бути коли на авто встановлено 2 лямбда зонди? Другий лямбда зонд перевіряє вихлоп і визначає наскільки ефективно працює каталізатор, і якщо викинути каталізатор звичайно "скаже" що він не справляється зі своїм завданням. Тому фахівцем нашої компанії був розроблений інсталяційний комплект еммулятора кисневого датчика. Весь комплект встановлюється і налаштовується на протязі однієї години.

ВСТАНОВЛЕННЯ АВТОЗВУКА

Штатна акустика не може звучати добре ...

Навіть недорогі компонентні динаміки гратимуть в кілька разів краще, ніж заводська система!

 

Для правильного і хорошого звучання необхідно знати три речі!

  1.  Перше, для чого тобі потрібна акустика?

  • Для хорошого низькочастотного звучання!

  • Для гучного і чистого звучання!

 

​   2.  Друге, необхідно зробити обезшумовку салону, причому всього !!!

   3.  Третє, необхідно знати, до кого звернутися з цим питанням!

Фахівці AMERICAN AUTO CLUB з великим задоволенням допоможуть Вам з вирішенням цих непростих завдань. Ми зможемо все розповісти, показати, і навіть дати помацати, почути, відчути пікову потужність глибокого саунду або почути найвищу частоту улюбленого треку! Повірте, друзі і знайомі будуть Вам заздрити, а ваші сусіди будуть вас ненавидіти за вашу встановлену акустику!

инжектора.jpg
оборудование.jpg
проводка.jpg
генератор.jpg
vklyuchenie-signalizatsii-mashiny.jpg
pcm.jpg
О2.jpg
muzyka.jpg
bottom of page