top of page

Acerca de

Gde-i-kak-vybrat-kachestvennye-avtozapch

АВТОЗАПЧАСТИНИ

Автомобільний сервіс «AMERICAN AUTO CLUB» надає своїм клієнтам можливість купити оригінальні автозапчастини до вашого американському авто, встановити їх, а також отримати гарантію на ремонтні роботи.


У нас великий вибір додаткового обладнання та аксесуарів для вашого авто. Ми володіємо навіть не оригінальним автозапчастинами відмінної якості, які не поступаються оригінальним.


У нашому сервісному центрі обслуговуються американські автомобілі: Chrysler, JEEP, Dodge, Eagle, Plymouth, GM, Chevrolet, Cadillac, Hummer, Pontiac, Buick, Oldsmobile, Ford, Lincoln, Mercury.


Наші фахівці нададуть вам безкоштовну консультацію, по виниклих у вас питань щодо запчастин і ремонту. Менеджери-консультанти автосервісу «AMERICAN AUTO CLUB» допоможуть підібрати необхідні автозапчастини, виходячи з ваших уподобань.
Всі автозапчастини сертифіковані на території України, ми гарантуємо надійність встановлюванних автозапчастин, а також відповідно до законодавства на автомобільні запасні частини, поширюється гарантія.
Для отримання гарантії вам потрібно буде встановити їх в AMERICAN AUTO CLUB.

МАСЛА, МАТЕРІАЛИ, СПЕЦРІДИНИ

При ремонті і сервісному обслуговуванні ваш улюблений автомобіль вимагає обов'язкової відповідності використовуваних масел і технологічних рідин вимогам заводів виробників.

Масла і рідини марки POLO

У 1928 році, в Каліфорнії, була заснована компанія з виробництва високоякісних мастильних матеріалів - Lubricating Specialties Company (LSC). Вся діяльність компанії з моменту її заснування була спрямована на поглиблене вивчення і розробку технологій виробництва і контролю якості тільки мастильних матеріалів.

image_2021-06-10_152929.png

На сьогодні LSC:

 • Найбільший і найстаріший незалежний розробник, виробник і постачальник мастильних матеріалів в США.

 • Виробляє понад 1200 різноманітних виробів.

 • 27 лютого 2004 року виробництво LSC сертифіковане Міжнародною Організацією по Стандартизації відповідно до ISO 9001: 2000.

 • Забезпечує маслами і мастилами комерційні і державні організації і відомства відповідно до їх потреб.

 • Враховує побажання і думки клієнтів при розробці нових і виготовленні традиційних мастильних матеріалів. 

Завдяки постійному контролю якості і системі вдосконалення виробляє екологічно чисті матеріали.

На даний момент в нашому сервісному центрі використовується наступні мастильні матеріали:

 1. POLO SYN-PRO 1000 Premium SAE 5W-30

 2. POLO SYN EPAX-G5 SAE 75W-90

 3. POLO ЕРАХ GEAR G5 SAE 85W-140 API GL-5

 4. POLO POLOMATIC DMX-3

 5. POLO POWER STEERING FLUID

Масла і рідини марки KENDALL

Компанія Kendall Motor Oil заснована в м. Бредфорд, штат Пенсільванія, в 1881 році. На даний момент торгова марка "Kendall Motor Oil" є одним з брендів компанії ConocoPhillips і продовжує залишатися однією з лідируючих в області переробки і виробництва нафтопродуктів для застосування в легковому та вантажному автотранспорті, сільськогосподарської техніки та інших напружених галузях промисловості.

На даний момент в нашому сервісному центрі використовується наступні мастильні матеріали:

 1. Kendall Dextron VI ATF

 2. Kendall Versatrans ™ ATF

 3. Kendall NS-MP HYP 80w90

bottom of page