top of page

історія 

AMERICAN AUTO CLUB

 ми заснували ААС в 2000 році щоб зібрати разом фанатів і знавців американських автомобілей з усієї України. Наша мета була складена підтримка один одного, ми заснували клуб за інтересами-клуб любителів американських автомобілів. Час йде і в Україні з'являється все більше фанатів, все частіше можна зустріти на українських вулицях легко помітних американців. Але коли ти власник такої машини, ти не хочеш віддавати її на перший-ліпший автосервіс, тобі хочеться щоб у американської машини, був американський сервіс і американський підхід. Ми розуміємо ваші американські автомобілі, як ніхто інший, а тому вже 20 років залишаємося кращими на цьому ринку.

6J1A7103.jpg

Наша місія

Підтримати власників американських автомобілів по всій Україні. Надати послуги американської якості для своїх клієнтів. Створити великий клуб любителів американських автомобілів, щоб ніхто не залишався без допомоги і підтримки!

Наші погляди

Власники американських автомобілів однозначно є людьми з відмінним смаком, а тому сервіс, який ми надаємо повинен бути на вищому рівні. Наші клієнти для нас є так само і однодумцями, наш досвід і вміння в поєднанні з вашою зацікавленістю і смаком створюють разом найкраще місце для власників американських автомобілів. Таке місце одне в усьому світі, і це

AMERICAN AUTO CLUB!

mopar_-_12.png
bottom of page