історія 

AMERICAN AUTO CLUB

 ми заснували ААС в 2000 році щоб зібрати разом фанатів і знавців американських автомобілей з усієї України. Наша мета була складена підтримка один одного, ми заснували клуб за інтересами-клуб любителів американських автомобілів. Час йде і в Україні з'являється все більше фанатів, все частіше можна зустріти на українських вулицях легко помітних американців. Але коли ти власник такої машини, ти не хочеш віддавати її на перший-ліпший автосервіс, тобі хочеться щоб у американської машини, був американський сервіс і американський підхід. Ми розуміємо ваші американські автомобілі, як ніхто інший, а тому вже 20 років залишаємося кращими на цьому ринку.

aaron-huber-KxeFuXta4SE-unsplash.jpg

Наша місія

Підтримати власників американських автомобілів по всій Україні. Надати послуги американської якості для своїх клієнтів. Створити великий клуб любителів американських автомобілів, щоб ніхто не залишався без допомоги і підтримки!

Наші погляди

Власники американських автомобілів однозначно є людьми з відмінним смаком, а тому сервіс, який ми надаємо повинен бути на вищому рівні. Наші клієнти для нас є так само і однодумцями, наш досвід і вміння в поєднанні з вашою зацікавленістю і смаком створюють разом найкраще місце для власників американських автомобілів. Таке місце одне в усьому світі, і це

AMERICAN AUTO CLUB!

clark-young-fQxMGkYXqFU-unsplash.jpg